Datum: | Název filmu: | Poznámka: | Více informací o filmu: |
27.10.2005 v 19:30 | ?ivot je zázrak | -Emir Kusturica, Francie / Jugoslávie, 2004, 155 minut) | |
10.11.2005 v 19:30 | Melinda a Melinda | -(Woody Allen, USA, 2004, 95 minut) | |
24.11.2005 v 19:30 | Kafe a cigára | -(Jim Jarmusch, USA, 2003, 96 minut) | |
8.12.2005 v 19:30 | Rychlý bě?ec | -(Zacharias Kunuk, Kanada, 2001, 172 minut) | |
12.1.2006 v 19:30 | Stvořeni pro lásku | -Kar-wai Wong (Francie/Hongkong/Thajsko 2000) | |
26.1.2006 v 19:30 | Commitments | -(Alan Parker, Irsko / Velká Británie / USA, 1991, 118 minut) | |
9.3.2006 v 19:30 | Bokovka | -Alexander Payne, USA, 2004, 123 minut | |
23.3.2006 v 19:30 | 3-Iron | -Kim Ki-duk, Ji?ní Korea / Japonsko, 2004, 95 m | |
21.9.2006 v 19:30 | Doo wop | -David Lazmann, Francie, 2004 | |
5.10.2006 v 19:30 | Dobrou noc a hodně ?těstí | -George Clooney, USA, 2005, 93 minut | |
19.10.2006 v 19:30 | Návrat | -Andrej Zvjagincev, Rusko, 2003, 105 minut | |
2.11.2006 v 19:30 | 2046 | -Kar Wai Wong, Hong Kong, Čína, Francie, Německo, 2004 | |
16.11.2006 v 19:30 | Ryan | -různí re?iséři, Kanada, 1980-2004 | |
30.11.2006 v 19:30 | Iné svety | -Marko ?kop, Slovensko, 2006 | |
14.12.2006 v 19:30 | Valerie a týden divů | -Jaromil Jire?, Československo, 1970 | |
11.1.2007 v 19:30 | Toyen | -Jan Němec, Česká republika, 2005, 63 minut | |
25.1.2007 v 19:30 | V?ichni mo?ní sběrači a já | -Agnes Varda, Francie, 2000, 82 minut | |
8.2.2007 v 19:30 | Horská hlídka | -Chuan Lu, Čína, 2004, 95 min. | |
22.2.2007 v 19:30 | Tsotsi -PROJEKT 100 | -Gavin Hood, Jihoafrická republika, 2005, 94 min. | |
8.3.2007 v 19:30 | Cleo od 5 do 7 - PROJEKT 100 | -Agnes Varda, Francie, 1961 | |
22.3.2007 v 19:30 | Světla v soumraku | -Aki Kaurismäki, Finsko, 2006 | |
5.4.2007 v 19:30 | Třetí mu? - PROJEKT 100 | -Carol Reed, Velká Británie, 1949 | |
19.4.2007 v 19:30 | Zrcadlo - PROJEKT 100 | -Andrej Tarkovskij, SSSR, 1974 | |
3.5.2007 v 19:30 | Pat Garret a Billy the Kid -PROJEKT 100 | -Sam Peckinpah, USA, 1973 | |
17.5.2007 v 19:30 | Na sever severozápadní linkou -PROJEKT 100 | -Alfred Hitchcock, USA, 1959 | |
31.5.2007 v 19:30 | Exil | -Tony Gatlif, Francie, 2004 | |
27.9.2007 v 19:30 | Eros | -re?ie:Michelangelo Antonioni, Steven Soderbergh, Kar-wai Wong; USA / Itálie / Hong Kong / Čína; 2004; 104 minut | |
11.10.2007 v 19:30 | Historie hříchu | -re?ie: Walerian Borowczyk, Polsko, 1975, 125 min. | |
25.10.2007 v 19:30 | Faunův labyrint | -re?ie: Guillermo del Toro, Mexiko / ?panělsko / USA, 2006, 112 min. | |
8.11.2007 v 19:30 | Capote | -re?ie: Bennett Miller, Kanada / USA, 2005, 110 min. | |
22.11.2007 v 19:30 | 4 měsíce, 3 týdny a 2 dny | -re?ie: Cristian Mungiu, Rumunsko, 2007, 113 min. | |
6.12.2007 v 19:30 | Ztracená dovolená | -re?ie: Lucie Králová, Česko, 2007, 84 min. | |
8.12.2007 v 19:00 | 1. FILMOVÝ VEČER V HOSPODĚ VE ?KROVÁDĚ- TENKRÁT NA VÝCHODĚ | -Ve stopách zbojníků aneb moje druhé (pravoslavné) Vánoce (Jan Skalo?), Batromijov dom (Fero Fenič), Maxipes (Tomá? Pavlíček) | |
20.12.2007 v 19:30 | Once | -re?ie: John Carney, Irsko, 2006, 85 min. | |
10.1.2008 v 19:30 | Angel | -re?ie Francois Ozon, Velká Británie/Belgie/Francie, 2007 | |
24.1.2008 v 19:30 | Interview | -re?ie Steve Buscemi, USA, 2007 | |
7.2.2008 v 19:30 | Darwinova noční můra | -re?ie: Hubert Sauper; Rakousko / Belgie, Francie / Kanada; 2004 | |
21.2.2008 v 19:30 | Kdo je tady ředitel? | -re?ie: Lars von Trier; Dánsko, Finsko, Francie, Island, Itálie, Německo, Norsko, ?védsko; 2007 | |
6.3.2008 v 19:30 | Kabinet doktora Caligariho | -re?ie: Robert Wiene; Německo; 1920-PROJEKT 100 | |
20.3.2008 v 20:00 | Obrazy starého světa | -re?ie: Du?an Hanák; Československo; 1972-PROJEKT 100 | |
3.4.2008 v 20:00 | ?elvy mohou létat | -re?ie: Bahman Ghobadi; Írán, Irák; 2004- PROJEKT 100 | |
17.4.2008 v 19:30 | Zabriskie Point | -re?ie: Michelangelo Antonioni; USA; 1970, PROJEKT 100 | |
15.5.2008 v 19:30 | Tahle země není pro starý | -re?ie: Ethan Coen, Joel Coen; USA; 2007 | |
29.5.2008 v 19:30 | Nenápadný půvab bur?oazie + předfilm Andaluský pes | -re?ie: Luis Buňuel; Francie, Itálie, ?panělsko; 1972; předfilm Luis Buňuel; Francie; 1929, PROJEKT 100 | |
11.9.2008 v 20:00 | Krátký film o lásce | -re?ie: Krzysztof Kie?lowski, Polsko, 1988 | |
25.9.2008 v 20:00 | Na druhé straně | -re?ie: Fatih Akin, Německo, Turecko, 2007 | |
9.10.2008 v 20:00 | Rozpomínání na Zrcadlení | -re?ie: Ivan Vojnár, Česko, 2006, Evald Schorm, 1965 | |
15.10.2008 v 19:00 | Výstava fotografií: Instinkt frontpage. | -Osobnosti očima Tomá?e Nosila, fotografa časopisu Instinkt. | |
23.10.2008 v 20:00 | Annie Leibovitz: ?ivot objektivem | -re?ie: Barbara Leibovitzová, USA, 2006 | |
6.11.2008 v 20:00 | Gone, Baby, Gone | -re?ie: Ben Affleck, USA, 2007 | |
20.11.2008 v 20:00 | Krtek | -re?ie: Alejandro Jodorowsky, Mexiko, 1970 | |
4.12.2008 v 20:00 | Strach(y) ze tmy | -re?ie: Blutch, Marie Caillou, Pierre Di Sciullo, Jerry Kramski, Lorenzo Mattotti, Richard McGuire, Michel Pirus, Romain Slocombe, Francie, 2007 | |
18.12.2008 v 20:00 | Ukrutně ??astni | -re?ie: Henrik Ruben Genz, Dánsko, 2008 | |
22.1.2009 v 20:00 | Katyň | -re?ie:Andrzej Wajda, Polsko, 2007, 117 min | |
5.2.2009 v 20:00 | Havana blues | -re?ie Benito Zambrano, ?panělsko / Kuba / Francie, 2005 | |
19.2.2009 v 20:00 | Austrálie | -re?ie Baz Luhrmann, Austrálie, 2008 | |
5.3.2009 v 20:00 | Sestra | -re?ie Vít Pancíř, Česko, 2008 | |
19.3.2009 v 20:00 | Fígle | -re?ie Andrzej Jakimowski, Polsko, 2007 | |
2.4.2009 v 20:00 | Mezi zdmi- PROJEKCE ZRU?ENA Z DŮVODU LOGISTICKÉ CHYBY CHRUDIMSKÉ BESEDY | -re?ie Laurent Cantet, Francie, 2008 | |
16.4.2009 v 20:00 | Valčík s Ba?irem | -re?ie Ari Folman, Izrael / Německo / Francie, 2008 | |
23.4.2009 v 17:00 | Ozvěny Ekofilmu | -Pásmo vybraných vítězných snímků z mezinárodní filmové přehlídky Ekofilm 2008. VSTUP ZDARMA. | |
30.4.2009 v 20:00 | Paranoid Park | -re?ie Gus Van Sant, Francie / USA, 2007 | |
14.5.2009 v 20:00 | Nový svět | -re?ie Terrence Malick, USA, 2005 | |
28.5.2009 v 20:00 | Proměny | -re?ie Tomá? Řehořek, Česko, 2009 | |
3.9.2009 v 20:00 | Prach času | -re?ie:Theodoros Angelopoulos, Řecko / Itálie / Francie / Rusko, 2008 | |
17.9.2009 v 20:00 | Architekt odpadu | -re?ie: Oliver Hodge, Velká Británie, 2007 (DVD projekce) | |
1.10.2009 v 20:00 | Auto*Mat | -re?ie: Martin Mareček, ČR 2009, premiéra 24. 9. 2009 | |
15.10.2009 v 20:00 | Výslech | -re?ie: Ryszard Bugajski, Polsko 1982 | |
29.10.2009 v 20:00 | Mu? na laně | -re?ie: James Marsh, Velká Británie,..., 2008 (DVD projekce) | |
12.11.2009 v 20:00 | Na sever | -re?ie: Rune Denstad Langlo, Norsko, 2009 | |
26.11.2009 v 20:00 | Mezi zdmi | -re?ie: Laurent Cantet, Francie, 2008 | |
10.12.2009 v 20:00 | Prach času | -re?ie: Theodoros Angelopoulos, Řecko / Itálie / Francie / Rusko, 2008 | |
7.1.2010 v 20:00 | Louise-Michel | -re?ie: Gustave Kervern a Benoît Delépine, Francie, 2008 | |
21.1.2010 v 20:00 | Restaurované filmy Jana ?páty | -re?ie: Jan ?páta, Československo, 1967-1990 (DVD projekce) | |
4.2.2010 v 20:00 | Bílá stuha | -re?ie: Michael Haneke (Rakousko / Francie / Německo / Itálie, 2009) | |
18.2.2010 v 20:00 | 35 panáků rumu | -re?ie: Claire Denis (Francie / Německo, 2008) | |
4.3.2010 v 20:00 | Na velikosti zále?í | -re?ie: Erez Tadmor, Sharon Maymon (Izrael / Francie / Německo, 2009) | |
18.3.2010 v 20:00 | Harold a Maude | -re?ie: Hal Ashby (USA, 1971) | |
1.4.2010 v 20:00 | Vtáčkovia, siroty a blázni | -re?ie: Juraj Jakubisko (Slovensko / Francie, 1969) | |
15.4.2010 v 19:30 | Smlouva s vrahem | -re?ie: Aki Kaurismäki (Finsko / Velká Británie / Německo / ?védsko, 1990) | |
22.4.2010 v 17:00 | Ozvěny Ekofilmu | -Pásmo vybraných vítězných snímků z mezinárodní filmové přehlídky Ekofilm 2009 (VSTUP ZDARMA).17-22 hod. | |
29.4.2010 v 20:00 | Zahraj to znovu, Same | -re?ie: Herbert Ross (USA, 1972) | |
13.5.2010 v 20:00 | Mu? z Londýna | -re?ie: Béla Tarr (Maďarsko / Francie / Německo, 2007) | |
27.5.2010 v 20:00 | Hluboký spánek | -re?ie: Howard Hawks (USA, 1946) | |
16.9.2010 v 20:00 | Březový háj | -re?ie: Andrzej Wajda, Polsko, 1970 | |
30.9.2010 v 20:00 | Fish Tank | -re?ie: Andrea Arnoldová, Velká Británie, 2009 | |
14.10.2010 v 20:00 | Bezva chlap | -re?ie: Hans Petter Moland, Norsko, 2010 | |
28.10.2010 v 20:00 | Dům k pově?ení | -re?ie: Emir Kusturica, Jugoslávie / Itálie / Velká Británie, 1988 | |
11.11.2010 v 20:00 | The Doors ? When You | -re?ie: Tom DiCillo, USA, 2009 | |
25.11.2010 v 20:00 | Zku?ební jízda | -Večer s filmy Tomá?e Pavlíčka | |
9.12.2010 v 20:00 | Iluzionista | -re?ie: Sylvain Chomet, Francie / Velká Británie, 2010 | |
13.1.2011 v 20:00 | Země zaslíbená | -re?ie: Andrzej Wajda, Polsko, 1974 | |
27.1.2011 v 20:00 | Iluminace | -re?ie: Krzysztof Zanussi, Polsko, 1973 | |
10.2.2011 v 20:00 | Na cestě | -re?ie: Jasmila ?banićová, Bosna a Hercegovina / Rakousko / Německo / Chorvatsko, 2010 | |
24.2.2011 v 20:00 | Ráno v Benátkách | -re?ie: Otar Iosseliani, Francie / Itálie, 2002 | |
10.3.2011 v 20.00 | Socialismus | -re?ie: Jean-Luc Godard, ?výcarsko / Francie, 2010 | |
24.3.2011 v 20:00 | Dal?í rok | -re?ie: Mike Leigh, Velká Británie, 2010 | |
7.4.2011 v 20:00 | Přehlídka snímků studentů FAMU | -VSTUP ZDARMA | |
20.4.2011 v 17:00 | Ozvěny Ekofilmu 2010 | -VSTUP ZDARMA | |
21.4.2011 v 20:00 | Velká láska | -re?ie: Pierre Étaix, Francie, 1969, 87´ | |
5.5.2011 v 20:00 | V?e, co miluji | -re?ie: Jacek Borcuch, Polsko, 2009, 95 min. | |
19.5.2011 v 20:00 | Vdova Montielová | -re?ie: Miguel Littin, Kuba, 1979, 109 min. | |
15.9.2011 v 20:00 | Banksy: Exit Through the Gift Shop | -re?ie: Banksy, USA / Velká Británie, 2010, DVD projekce | |
29.9.2011 v 20:00 | Imaginární lásky | -re?ie: Xavier Dolan, Kanada, 2010 | |
13.10.2011 v 20:00 | Kvílení | -re?ie: Rob Epstein, Jeffrey Friedman, USA, 2010, 90 min. | |
27.10.2011 v 20:00 | Alois Nebel | -re?ie: Tomá? Luňák, Česko, 2011, 87 min. | |
10.11.2011 v 20:00 | Nic proti ničemu | -re?ie: Petr Marek, Česko, 2011, 98 min. | |
24.11.2011 v 20:00 | Medvědí ostrovy | -re?ie: Martin Ry?avý, Česko 2010, 62 min. | |
8.12.2011 v 20:00 | Turínský kůň | -re?ie: Béla Tarr, Ágnes Hranitzky, Maďarsko / ?výcarsko/Německo / Francie, 2011, 146 min. | |
22.12.2011 v 20:00 | Vánoce za v?echny prachy aneb Co nového na FAMU | -studentské práce FAMU | |
12.1.2012 v 20:00 | 3 | -re?ie Tom Tykwer, Německo, 2010, 119 min | |
26.1.2012 v 20:00 | Konstanta | -re?ie Krzysztof Zanussi, Polsko, 1980, 87 min | |
9.2.2012 v 20:00 | Happy happy | -re?ie: Anne Sewitsky, Norsko, 2010, 88 min. | |
23.2.2012 v 20:00 | Bělehradský fantom | -re?ie: Jovan B. Todorovic, Srbsko / Bulharsko / Maďarsko, 2009, 82 min. | |
8.3.2012 v 20:00 | Nevěstinec | -re?ie: Bertrand Bonello, Francie 2010, 122 min. | |
22.3.2012 v 20:00 | Le Havre | -re?ie: Aki Kaurismäki, Finsko / Francie / Německo, 2011, 93 min. | |
5.4.2012 v 20:00 | Rozkaz | -re?ie: Aku Louhimies, Finsko / Německo / Řecko, 2008, 115 min. | |
17.4.2012 v 17:00 | OZVĚNY EKOFILMU | -vstup zdarma | |
19.4.2012 v 20:00 | Jeskyně zapomenutých snů | -re?ie: Werner Herzog, Kanada / USA / Německo / Francie, 2010, 90 min. | |
3.5.2012 v 20:00 | Pu?kvorec | -re?ie: Andrzej Wajda, Polsko, 2009, 85 min. | |
17.5.2012 v 20:00 | Dokumenty studentů FAMU aneb Politici na ulici i na udici | -Studenti FAMU | |
31.5.2012 v 20:00 | Musíme si promluvit o Kevinovi | -re?ie: Lynne Ramsayová, Velká Británie / USA, 2011, 112 min. | |
21.12.2012 v 20:00 | KONEC SVĚTA V CHRUDIMSKÉM KINĚ | -studenti FAMU | |
14.2.2013 v 20:00 | Hranice ovládání | -re?ie: Jim Jarmusch, USA, 2009, 116 min. | |
28.2.2013 v 20:00 | Hasta la vista! | -re?ie: Geoffrey Enthoven, Belgie, 2011, 115 min. | |
14.3.2013 v 20:00 | Sunset Blvd. | -Projekt 100- Re?ie: Billy Wilder, USA, 1950, 110 min, DVD | |
28.3.2013 v 18:00 | Ve stínu | -Re?ie: David Ondříček, Česko, Slovensko, Polsko, 2012, 101 min | |
28.3.2013 v 20:00 | Ve stínu | -Re?ie: David Ondříček, Česko, Slovensko, Polsko, 2012, 101 min | |
11.4.2013 v 20:00 | Tenkrát na Západě | -re?ie: Sergio Leone, Itálie / USA, 1968, 166 min. | |
17.4.2013 v 17:00 | OZVĚNY EKOFILMU | - | |
25.4.2013 v 20:00 | Příli? mladá noc | -re?ie: Olmo Omerzu, Česko / Slovensko, 2012, 65 min. | |
9.5.2013 v 20:00 | Obchod pro sebevrahy | -re?ie: Patrice Leconte, Francie / Kanada / Belgie, 2012, 85 min. | |
23.5.2013 v 20:00 | Juha | -re?ie: Aki Kaurismäki, Finsko, 1998, 78 min. | |
5.12.2013 v 20:00 | Velká nádhera | -re?ie: Paolo Sorrentino, Itálie, 2013, 141 min | |
19.12.2013 v 20:00 | Famácká vánoční nadílka | -Studenti FAMU | |
9.1.2014 v 20:00 | Samsara | -re?ie: Ron Fricke, USA, 2011, 102 min. | |
23.1.2014 v 20:00 | Stud | -re?ie: Steve McQueen, Velká Británie, 2011, 101 min. | |
6.2.2014 v 20:00 | Show | -re?ie: Bohdan Bláhovec, Česko, 2013, 68 min. | |
20.2.2014 v 20:00 | Rozbitý svět | -re?ie: Rufus Norris, Velká Británie, 2012, 91 min. | |
6.3.2014 v 20:00 | ?ivot Adele | -re?ie: Abdellatif Kechiche, Francie / Belgie / ?panělsko, 2013, 179 min. | |
20.3.2014 v 20:00 | Oran?ová láska | -re?ie: Alan Badojev, Ukrajina, 2007, 84 min. | |
3.4.2014 v 20:00 | Nejvy??í nabídka | -re?ie: Giuseppe Tornatore, Itálie, 2013, 124 min. | |
17.4.2014 v 20:00 | Zuzana Michnová ? Jsem slavná tak akorát | -re?ie: Jitka Němcová, Česko, 2013, 94 min. | |
22.4.2014 v 17:00 | OZVĚNY EKOFILMU | - | |
15.5.2014 v 20:00 | Cizí oběd | -re?ie: Ritesh Batra, Indie / Francie / Německo / USA, 2013, 104 min. | |
29.5.2014 v 20:00 | Nepravděpodobná romance | -re?ie: Ivan Vojnár, Česko, 2013, 105 min. | |
9.10.2014 v 20:00 | Lore | -Re?ie: Cate Shortlandová, Německo, Austrálie, 2012, 108 min. | |
23.10.2014 v 20:00 | Je mu?, který je vysoký, ??astný? | -Re?ie: Michel Gondry, Francie, 2013, 88 min. | |
6.11.2014 v 20:00 | Pře?ijí jen milenci | -Jim Jarmusch, Německo / USA / Velká Británie / Francie / Kypr, 2013, 123 min. | |
20.11.2014 v 20:00 | Chlapectví | -re?ie: Richard Linklater, USA, 2014, 166 min. | |
4.12.2014 v 20:00 | Knězovy děti | -re?ie: Vinko Bre?an, Chorvatsko / Srbsko, 2013, 93 min. | |
18.12.2014 v 20:00 | Famácká vánoční nadílka | -Studenti pra?ské FAMU | |
15.1.2015 v 20:00 | Holy Motors | -re?ie: Leos Carax, Francie / Německo, 2012, 115 min. | |
29.1.2015 v 20:00 | Ida | -re?ie Paweł Pawlikowski, Polsko / Dánsko, 2013, 82 min. | |
12.2.2015 v 20:00 | A? ?ije svoboda | -re?ie: Roberto Andň, Itálie, 2013, 93 min. | |
26.2.2015 v 20:00 | Tři srdce | -re?ie: Benoȋt Jacquot, Francie 2014, 106 min. | |
12.3.2015 v 20:00 | V temnotě | -re?ie: Agnieszka Holland, Polsko / Německo / Francie / Kanada, 2011, 138 min. | |
26.3.2015 v 20:00 | Fénix | -re?ie: Christian Petzold, Německo, 2014, 98 min. | |
9.4.2015 v 20:00 | Okno do dvora | -re?ie: Alfred Hitchcock, USA, 1954, 112 min. | |
22.4.2015 v 17:00 | OZVĚNY EKOFILMU | -vstup zdarma | |
23.4.2015 v 20:00 | Teorie v?eho | -re?ie: James Marsh, Velká Británie, 2014, 123 min. | |
14.5.2015 v 20:00 | Krycí jméno Krtek | -re?ie: Rafael Lewandowski, Polsko / Francie, 2010, 108 min. | |
28.5.2015 v 20:00 | Klub rváčů | -re?ie: David Fincher, USA / Německo, 1999, 139 min. | |
24.9.2015 v 20:00 | Takovej barevnej vocas letící komety | -re?ie: Václav Kučera, Česko, 2015, 100 min. | |
8.10.2015 v 20:00 | Mládí | -re?ie: Paolo Sorrentino, Itálie / Francie / ?výcarsko / Velká Británie, 2015, 118 min. | |
22.10.2015 v 20:00 | Kukuřičný ostrov | -re?ie: Georgij Ova?vili, Gruzie / Francie / Německo / ?výcarsko / Česko, 2014, 100 min. | |
5.11.2015 v 20:00 | Schmitke | -re?ie: ?těpán Altrichter, Česko / Německo, 2014, 94 min. | |
12.11.2015 v 20:00 | Lovu zdar! | -re?ie: Jaroslav Kratochvíl, Česko, 2014, 66 min. MIMOŘÁDNÁ ZMĚNA TERMÍNU PROMÍTÁNÍ | |
3.12.2015 v 20:00 | Marguerite | -re?ie: Xavier Giannoli, Francie / Česko / Belgie, 2015, 127 min. | |
17.12.2015 v 20:00 | Famácká vánoční nadílka | -Studenti FAMU | |
7.1.2016 v 20:00 | Kří? cti | -re?ie: Petter Naess, Norsko / ?védsko, 2012, 100 min. | |
21.1.2016 v 20:00 | Pestrobarvec petrklíčový | -re?ie: Peter Strickland, Velká Británie, 2014, 104 min. | |
4.2.2016 v 20:00 | Poklad | -re?ie: Corneliu Porumboiu, Rumunsko / Francie, 2015, 89 min. | |
18.2.2016 v 20:00 | Sedm statečných | -re?ie: John Sturges, USA, 1960, 123 min. | |
3.3.2016 v 20:00 | Parade | -re?ie: Srđan Dragojević, Srbsko / Chorvatsko / Slovinsko / Makedonie / Maďarsko / Německo, 2011, 115 min. | |
17.3.2016 v 20:00 | Daleko od hlučícího davu | - re?ie: Thomas Vinterberg, USA / Velká Británie, 2015, 119 min. | |
31.3.2016 v 20:00 | 8 1/2 | -re?ie: Federico Fellini, Itálie / Francie, 1963, 139 min. | |
14.4.2016 v 20:00 | Perfektní den | -re?ie: Fernando León de Aranoa, ?panělsko, 2015, 105 min. | |
20.4.2016 v 17:00 | OZVĚNY EKOFILMU- vstup zdarma | - | |
28.4.2016 v 20:00 | Iracionální mu? | -re?ie: Woody Allen, USA, 2015, 96 min. | |
12.5.2016 v 20:00 | Nick Cave: 20 000 dní na Zemi | -re?ie: Iain Forsyth, Jane Pollard, Velká Británie, 2014, 96 min. | |
26.5.2016 v 20:00 | Líza, li?čí víla | -re?ie: Károly Ujj Mészáros, Maďarsko, 2015, 98 min | |
29.9.2016 v 20:00 | Psí srdce | -Re?ie: Laurie Anderson, Francie, USA, 2015, 77 min. | |
6.10.2016 v 20:00 | NEBE A LED | -Re?ie: Luc Jacquet.Dokumentární, Francie, 2015, 90 min. | |
20.10.2016 v 20:00 | PROJEKCE ZRU?ENA Z DŮVODY TECHNICKÉ ZÁVADY V KINĚ SVĚT | -BOJ Re?ie: Tobias Lindholm.Drama, Dánsko, 2015, 115 min. | |
3.11.2016 v 20:00 | PROJEKCE ZRU?ENA PRO PORUCHU V KINĚ SVĚT | -Cesta do fantazie; re?ie: Hajao Mijazaki, Japonsko, 2001, 124 min. | |
17.11.2016 v 20:00 | Totem vlka | -re?ie: Jean-Jacques Annaud, Čína / Francie, 2015, 121 min. | |
1.12.2016 v 20:00 | Rodinné ?těstí | -re?ie: Szabolcs Hajdu, Maďarsko, 2016, 81 min. | |
15.12.2016 v 20:00 | Předvánoční famácká nadílka | -Studenti FAMU | |
5.1.2017 v 20:00 | Boj | -re?ie: Tobias Lindholm, Dánsko, 2015, 115 min. | |
12.1.2017 v 20:00 | Cesta do fantazie | -re?ie: Hajao Mijazaki, Japonsko, 2001, 124 min. | |
19.1.2017 v 20:00 | Paterson | -re?ie: Jim Jarmusch, USA / Německo / Francie, 2016, 118 min. | |
26.1.2017 v 20:00 | Realita | -re?ie: Quentin Dupieux, Francie / Belgie / USA, 2014, 87 min. | |
2.2.2017 v 20:00 | Komorná | -re?ie: Chan-wook Park, Ji?ní Korea, 2016, 144 min. | |
16.2.2017 v 20:00 | Julieta | -re?ie: Pedro Almodóvar, ?panělsko, 2016, 99 min. | |
2.3.2017 v 20:00 | Chronic | -re?ie: Michel Franco, Mexiko / Francie, 2015, 93 min. | |
16.3.2017 v 20:00 | Lily Lane | -re?ie: Benedek Fliegauf, Maďarsko / Německo / Francie, 2015, 91min. | |
30.3.2017 v 20:00 | Po?ár na moři | -re?ie: Gianfranco Rosi, Itálie / Francie, 2016, 108 min. | |
13.4.2017 v 20:00 | Mu? jménem Ove | -re?ie: Hannes Holm, ?védsko, 2015, 116 min. | |
26.4.2017 v 17:00 | Ozvěny ekofilmu | -- vstup zdarma | |
27.4.2017 v 20:00 | Toni Erdmann | -re?ie: Maren Ade, Německo / Rakousko / Rumunsko, 2016, 162 min. | |
11.5.2017 v 20:00 | Takový je ?ivot | -re?ie: Carl Junghans, Československo 1929, 63 min. | |
25.5.2017 v 20:00 | ?íleně ??astná | -re?ie: Paolo Virzì, Itálie / Francie, 2016, 116 min. | |
28.9.2017 v 20:00 | Vá?ený občan | -Re?ie: Gastón Duprat, Mariano Cohn (Argentina, ?panělsko, 117 min.) | |
12.10.2017 v 20:00 | Blade Runner 2049 | -re?ie: Denis Villeneuve, USA / Kanada / Velká Británie, 2017, 163 min. | |
26.10.2017 v 20:00 | Vzpomeň si | -re?ie: Atom Egoyan, Kanada, 2015, 95 min. | |
9.11.2017 v 20:00 | M?itky | -re?ie: Andrzej Wajda, Polsko, 2016, 98 min. | |
23.11.2017 v 20:00 | O těle a du?i | -re?ie: Ildikó Enyedi, Maďarsko, 2017, 116 min. | |
6.12.2017 v 20:00 | Hokusai z Britského muzea | -POZOR, PROMÍTÁNÍ VE STŘEDU, JEDNOTNÉ 200,- Kč !!! re?ie: Patricia Wheatley, James Norton, Velká Británie, 2017, 90 min. | |
21.12.2017 v 20:00 | Vánoční famácká nadílka | -dramaturg a moderátor: Tomá? Pavlíček | |
11.1.2018 v 20:00 | Odnikud | -re?ie: Fatih Akin, Německo / Francie, 2017, 106 min. | |
25.1.2018 v 20:00 | Na konci světa | -re?ie: Francis Lee, Velká Británie, 2017, 104 min. | |
7.2.2018 v 20:00 | Poslední rodina | -POZOR promítání ve středu; re?ie: Jan P. Matuszynski, Polsko, 2016, 124 min. | |
22.2.2018 v 20:00 | Zabití posvátného jelena | -re?ie: Yorgos Lanthimos, Velká Británie / Irsko / USA, 2017, 109 min. | |
8.3.2018 v 20:00 | Sámská krev | -re?ie: Amanda Kernell, ?védsko / Dánsko / Norsko, 2016, 110 min. | |
22.3.2018 v 20:00 | Tři dny v září | - re?ie: Darijan Pejovski, Makedonie / Kosovo, 2015, 90 min. | |
5.4.2018 v 20:00 | Cesta času | -re?ie: Terrence Malick, Francie / Německo / USA, 2016, 90 min. | |
18.4.2018 v 20:00 | Sibiřský deník | -POZOR promítání ve středu, re?ie: Viesturs Kairi?s, Loty?sko / Finsko / Česko, 2016, 120 min. | |
26.4.2018 v 17:00 | Ozvěny Ekofilmu | -Blok snímků, Vstup zdarma | |
3.5.2018 v 20:00 | Po bouři | -re?ie: Hirokazu Kore´eda, Japonsko, 2016, 117 min. | |
17.5.2018 v 20:00 | Sieranevada | -re?ie: Cristi Puiu, Rumunsko / Francie / Bosna a Hercegovina / Chorvatsko / Makedonie, 2016, 173 min. | |
31.5.2018 v 20:00 | Chlapi nepláčou | -re?ie: Alen Drljević, Bosna a Hercegovina / Slovinsko / Chorvatsko / Německo, 2017, 98 min. | |
13.9.2018 v 20:00 | Hora | -Re?ie: Jennifer Peedomová, Austrálie, 2017, 74 min. | |
27.9.2018 v 20:00 | Tvář | -Re?ie: Małgorzata Szumowska, Polsko, 2018, 91 min. | |
11.10.2018 v 20:00 | Nemilovaní | -re?ie: Andrej Zvjagincev, Rusko / Francie / Německo / Belgie, 2017, 127 min. | |
16.10.2018 v 18:00 | Antidiskotéka Jiřího Černého | - GLEN HANSARD Film Je?tě do druhé nohy Účast re?isérky H. Hlaváčkové | |
25.10.2018 v 20:00 | Chata na prodej | -re?ie: Tomá? Pavlíček, Česko, 2018, 77 min. | |
8.11.2018 v 20:00 | Archa světel a stínů | -re?ie: Jan Svato?, Česko, 2018, 90 min. | |
22.11.2018 v 20:00 | Climax | -re?ie: Gaspar Noé, Francie, 2018, 95 min. | |
6.12.2018 v 20:00 | Zloději | -re?ie: Hirokazu Kore´eda, Japonsko, 2018, 121 min. | |
20.12.2018 v 20:00 | Famácká vánoční nadílka | -Studenti FAMU | |
10.1.2019 v 20:00 | Vlasy (Hair) | -re?ie: Milo? Forman, USA / Západní Německo, 1979, 121 min. | |
24.1.2019 v 20:00 | .... a dělo bylo je?tě ?havé | - re?ie: Slobodan Skerlic, Srbsko / Bosna a Hercegovina, 2014, 100 min. | |
7.2.2019 v 20:00 | Soumrak | -re?ie László Nemes, Maďarsko / Francie, 2018, 144 min. | |
21.2.2019 v 20:00 | Bistro Ramen | -re?ie: Eric Khoo, Singapur / Japonsko / Francie, 2018, 89 min. | |
7.3.2019 v 20:00 | Láska mezi regály | -Thomas Stuber, Německo, 2018, 125 min. | |
13.3.2019 v 19:00 | Gruzie ? země mezi světy | -autorka: Anna ?imáková Dosoudilová, Česko, 2018, 90 min. POZOR, výjimečně středa od 19 hod.: | |
21.3.2019 v 20:00 | ?ena na válečné stezce | -Benedikt Erlingsson, Island / Francie / Ukrajina, 2018, 101 min | |
4.4.2019 v 20:00 | Je mi jedno, ?e se zapí?eme do dějin jako barbaři | -Re?ie: Radu Jude, Rumunsko / Česko / Francie / Bulharsko / Německo, 2018, 140 min | |
18.4.2019 v 20:00 | ??astný Lazzaro | -Re?ie: Alice Rohrwacher, Itálie / ?výcarsko / Francie / Německo, 2018, 125 min | |
2.5.2019 v 20:00 | Balón | -Re?ie: Michael Herbig, Německo / 2018 / 120 min | |
16.5.2019 v 20:00 | The Doors: Live at the Bowl 68 | -Re?ie: Ray Manzarek, USA / 2012 / 68 min | |
30.5.2019 v 20:00 | Westwood: Punk, Icon, Activist | -Re?ie: Lorna Tucker, Velká Británie / 2018 / 78 min | |
26.9.2019 v 20:00 | Tři blízcí neznámí | -Re?ie: Tim Wardle, USA / Velká Británie, 2018, 96 min | |
10.10.2019 v 20:00 | Parazit | -Re?ie: Pon D?un-ho, Ji?ní Korea, 2019, 132 min | |
24.10.2019 v 20:00 | Genesis | -Re?ie: Phillipe Lesage, Kanada, 2018, 130 min | |
7.11.2019 v 20:00 | Nikdy neodvracej zrak | -Re?ie: Florian Henckel von Donnersmarck, Německo, Itálie, 2018, 188 min | |
21.11.2019 v 20:00 | Humorista | -Re?ie: Michail Idov, Rusko, Loty?sko, ČR, 2019, 100 min. | |
5.12.2019 v 20:00 | Ermitá? ? síla umění | -Re?ie: Michele Mally, Itálie, 2019, 90 min | |
19.12.2019 v 20:00 | Famácká vánoční nadílka | -studenti FAMU | |
9.1.2020 v 20:00 | Antropocén: Epocha člověka | -Re?ie: Jennifer Baichwal, Edward Burtynsky, Nicholas de Pencier., Kanada, 2018, 87 min. | |
23.1.2020 v 20:00 | Zábava, zábava | - Re?ie: Kinga Dębska, Polsko, 2018, 88 min. | |
6.2.2020 v 20:00 | Milost | -Re?ie: Jan Jakub Kolski, Polsko, 2018, 100 min. | |
20.2.2020 v 20:00 | Daleko od Reykjavíku | -Re?e: Grímur Hákonarson, Island, 2019, 92 min. | |
5.3.2020 v 20:00 | Kafarnaum | -re?ie: Nadine Labaki, Libanon / Francie / USA, 2018, 120 min. | |
19.3.2020 v 20:00 | Budi? světlo | -re?ie: Marko ?kop, Slovensko / Česko, 2019, 93 min. | |
16.4.2020 v 20:00 | Mirai, dívka z budoucnosti | -re?ie: Mamoru Hosoda, Japonsko, 2018, 98 min. | |
30.4.2020 v 20:00 | Karel, já a ty | - re?ie: Bohdan Karásek, Česko, 2019, 111 min. | |
14.5.2020 v 20:00 | Voda, krev, rakije a zombie epidemie | -re?ie: Predrag Licina, Chorvatsko / Srbsko, 2019, 90 min | |
28.5.2020 v 20:00 | Klimt & Schiele ? Erós a Psyché | -re?ie: Michele Mallly, Itálie, 2018, 90 min | |
12.7.2020 v 21:30 | Karel, já a ty | -Režie: Bohdan Karásek, Česko, 2019, 111 min. | |
26.7.2020 v 21:30 | Voda, krev, rakije a zombie epidemie | -Režie: Predrag Licina, Chorvatsko, Srbsko, 2019, 90 min. | |
9.8.2020 v 21:00 | To musí být nebe | -Režie: Elia Suleiman, Francie, Katar, Německo, Kanada, Turecko, Palestina, 2019, 97 min. | |
23.8.2020 v 21:00 | Než skončí léto | -Režie: Shannon Murphy, Austrálie, 2019, 118 min. | |
6.9.2020 v 20:30 | Jít krást koně | -Režie: Hans Petter Moland, Norsko, Švédsko, Dánsko, 2019, 122 min. | |
24.9.2020 v 20:00 | Odložený případ: Hammarskjöld | -režie: Mads Brűgger, Dánsko / Norsko / Švédsko / Belgie, 2019, 118 min | |
8.10.2020 v 20:00 | Budiž světlo | -režie: Marko Škop, Slovensko / Česko, 2019, 93 min. | |
23.10.2020 v 20:00 | Král Petr I. | -režie: Petar Ristovski, Srbsko / Řecko, 2018, 127 min. | |
27.6.2021 v 21:30 | Famácké pásmo FAMU v kině01 + Anatomie českého odpoledne | - režie: Anna Paděrová, Daria Kashcheeva, Barbora Halířová, Verica Kordić, Adela Križovenská, Michaela Mihalyiová, Dávid Štumpf, Alžběta Suchanová, Nora Štrbová, Adam Martinec, Česko, 2020, 87 min. | |
11.7.2021 v 21:30 | Léto v Kreuzbergu | - Režie: Leonie Krippendorff, Německo, 2020, 95 min | |
18.7.2021 v 21:30 | Alchymická pec | -Režie: Adam Oľha, Jan Daňhel,Česko / Slovensko, 2020, 117 min | |
25.7.2021 v 21:30 | Chlast | - Režie: Thomas Vinterberg,Dánsko, 2020, 117 min | |
1.8.2021 v 21:00 | Rytíři spravedlnosti | -Režie: Anders Thomas Jensen, Dánsko, 2020, 116 min | |
8.8.2021 v 21:00 | Anette | -Režie: Leos Carax, Francie / USA, 2021 | |
15.8.2021 v 21:00 | První kráva | -Režie: Kelly Reichardt, USA, 2019, 121 min | |
23.9.2021 v 20:00 | Žaluji! | -Režie Roman Polanski, Francie, Itálie, 2019, 132 min | |
7.10.2021 v 20:00 | Smolný pich aneb Pitomý porno | - režie: Radu Jude, Rumunsko / Chorvatsko / Česko / Lucembursko, 2021, 106 min. | |
21.10.2021 v 20:00 | Corpus Christi | -režie: Jan Komasa, Polsko, 2019, 120 min. | |
4.11.2021 v 20:00 | Jabka | -režie: Christos Nikou, Řecko /Polsko / Slovinsko, 2020, 90 min. | |
18.11.2021 v 20:00 | Drazí soudruzi! | -režie: Andrej Končalovskij, Rusko, 2020, 120 min. | |
2.12.2021 v 20:00 | Až přijde kocour | -režie: Vojtěch Jasný, Československo, 1963, 101 min. | |
16.12.2021 v 20:00 | Famácká vánoční nadílka | -VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ | |
6.1.2022 v 20:00 | U Petrovových řádí chřipka | -režie Kirill Serebrennikov | |
20.1.2022 v 20:00 | Vlci na hranicích | -Režie: Martin Páv | |
3.2.2022 v 20:00 | Sny o toulavých kočkách | -režie: David Sís, Česko / USA / Francie, 2021, 96 min | |
17.2.2022 v 20:00 | Slunovrat | -Režie: Ari Aster,USA/Švédsko, 2019, 147 min | |
3.3.2022 v 20:00 | Malířka a zloděj | -režie: Benjamin Ree, Norsko, 2020, 102 min. | |
17.3.2022 v 20:00 | Přirozené světlo | -režie: Dénes Nagy, Maďarsko / Lotyšsko / Francie / Německo, 2021, 103 min. | |
31.3.2022 v 20:00 | Balada o bílé krávě | -režie: Behtash Sanaeeha, Maryam Moghadam, Írán /Francie, 2020, 105 min. | |
14.4.2022 v 20:00 | Nejhorší člověk na světě | -režie: Joachim Trier, Norsko, 2021, 121 min. | |
28.4.2022 v 20:00 | Klam | -režie: Arnaud Desplechin, Francie, 2021, 105 min. | |
12.5.2022 v 20:00 | Na cestě | -režie: Panah Panahi, Írán, 2021, 93 min. | |
26.5.2022 v 20:00 | Amélie z Montmartru | -režie: Jean-Pierre Jeunet , Francie, 2001, 119 min. | |
29.9.2022 v 20:00 | Krásné bytosti | -Režie: Guðmundur Arnar Guðmundsson, Island / Dánsko / Švédsko / Nizozemsko / Česko, 2022, 123 min | |
13.10.2022 v 20:00 | Trojúhelník smutku | -Režie: Ruben Östlund, Švédsko / Francie / Velká Británie / Německo, 2022, 147 min | |
27.10.2022 v 20:00 | Řeka | -Režie:Jennifer Peedom, Joseph Nizeti, Austrálie, 2021, 75 min | |
10.11.2022 v 20:00 | Město na řece | -režie: Viesturs Kairišs, Lotyšsko / Česko / Litva, 2020, 118 min. | |
24.11.2022 v 20:00 | PSH Nekonečný příběh | -režie: Štěpán Vodrážka, Česko, 2022, 70 min. | |
8.12.2022 v 20:00 | R.M.N. | -režie: Cristian Mungiu, Rumunsko, 2022, 125 min. | |
22.12.2022 v 20:00 | Vánoční klubová nadílka | -studenti FAMU | |
12.1.2023 v 20:00 | V prach se navrátíš | -režie: Ruijun Li, Čína, 2022, 131 min. | |
26.1.2023 v 20:00 | Utama | - režie: Alejandro Loayza Grisi, Bolívie / Uruguay / Francie, 2022, 87 min. | |
9.2.2023 v 20:00 | Rimini | - Režie: Ulrich Seidl, Německo, Rakousko, Francie, Itálie, 2022, 114 min | |
23.2.2023 v 20:00 | Miloval jsem svou ženu | -Režie: Ildikó Enyedi, Maďarsko, Německo, Francie, Itálie, 2021, 169 min | |
9.3.2023 v 20:00 | Osm hor | -Režie: Felix van Groeningen, Charlotte Vandermeersch, Itálie, Belgie, Francie, 2022, 147 min | |
23.3.2023 v 20:00 | Všechno nejlepší, Chiaro! | -Režie: Jonas Carpignano, Itálie, Francie, 2021, 121 min. | |
6.4.2023 v 20:00 | Velká svoboda | -Režie: Sebastian Meise, Rakousko, Německo, 2021, 117 min | |
20.4.2023 v 20:00 | Adam | - Režie: Maryam Touzani, Maroko, Francie, Srbsko, 2019, 98 min | |
4.5.2023 v 20:00 | Blízko | -Režie: Lukas Dhont , Belgie, Nizozemsko, Francie, 2022, 105 min | |
18.5.2023 v 20:00 | Babylon | -Režie: Damien Chazelle, USA, 2022, 189 min | |
16.7.2023 v 21:30 | Aftersun | -LETNÍ KINO režie: Charlotte Wells, Velká Británie / USA, 2022, 96 min. | |
23.7.2023 v 21:30 | Všechny mé dopisy spal | -LETNÍ KINO režie: Bjorn Runge, Švédsko, 2022, 120 min. | |
30.7.2023 v 21:30 | Falcon Lake | -LETNÍ KINO režie: Charlotte Le Bon, Kanada, 2022, 100 min. | |
6.8.2023 v 21:00 | Sisu | -LETNÍ KINO režie: Jalmari Helander, Finsko / Velká Británie, 2022, 91 min. | |
13.8.2023 v 21:00 | Nová hračka | -LETNÍ KINO režie: James Huth, Francie, 2022, 112 min. | |
20.8.2023 v 21:00 | Velká nádhera | -LETNÍ KINO režie: Paolo Sorrentino, Itálie / Francie, 2013, 141 min. | |
26.8.2023 v 21:00 | Přišla v noci | -LETNÍ KINO- POZOR, TENTOKRÁT SOBOTNÍ PROJEKCE | |
27.8.2023 v 21:00 | Ráj: Láska | -LETNÍ KINO režie: Ulrich Seidl, Rakousko / Německo /Francie, 2012, 120 min. | |
3.9.2023 v 20:30 | Miloval jsem svou ženu | -LETNÍ KINO režie: Ildikó Enyedi, Maďarsko / Německo / Francie / Itálie, 2021, 169 min. | |
21.9.2023 v 20:00 | Podivnější než ráj | -Režie: Jim Jarmusch, USA, Západní Německo, 1984, 89 min | |
5.10.2023 v 20:00 | Moonage Daydream | -Režie: Brett Morgen, USA, 2022, 140 min | |
19.10.2023 v 20:00 | Citlivý člověk | - Režie: Tomáš Klein, ČR, Slovensko, 2023, 120 min | |
2.11.2023 v 20:00 | Fremont | -Režie: Babak Jalali, USA, 2023, 88 min | |
16.11.2023 v 20:00 | Tori a Lokita | -Režie: Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne, Francie, Belgie, 2022, 88 min | |
30.11.2023 v 20:00 | Přišla v noci | -Režie: Jan Vejnar, Tomáš Pavlíček, ČR, 2023, 85 min | |
14.12.2023 v 20:00 | Famácká nadílka | -pásmo kratkých studentských filmů.Vstupné dobrovolné | |